Banyo Tezgahları

GranitÇimstoneBianco Banyo Tezgahları

Dünyadan ve ülkemizde banyo tezgahları seçimleri son 20 yılda büyük değişim göstermiştir.Eski yıllarda mecburi yapılan mermer banyo tezgahlarının yerini 2020’li yıllarda son teknoloji ve çok uzun ömürlü banyo tezgahları almıştır.Bunlar Granit-Çimstone-Belenco’dur.Granit doğal ve son derece dayanıklı,uzun ömürlü banyo tezgahı malzemesidir.Granit hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şimdi son yılların en popüler ürünü olan italyan teknolojisinin modern banyoların için ürettiği kuvarsın sağlamlığıyla banyolara bambaşka bir görünüm veren çimstone’den bahsedelim.Anladığınız üzere çimstone son  derece popüler bir banyo tezgahı malzemesidir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ve son olarak Belenco’dan bahsedelim.Belenco çimstone ile benzer bir üründür.Fakat yüksek fiyatları nedeniyle daha az tercih edilir.Belenco hakkında detaylı bilgi için  tıklayınız. 

Granit Banyo Tezgahları

Granit Banyo TezgahıGranit Banyo Tezgahı

Granit son derece dayanıklı ve yoğun bir doğal malzemedir.Doğada ham olarak bulunur ve işlenerek Dünyada ve Türkiyede birçok alanda ithalat ve ihracat malzemesi olarak kullanılır.Banyo Tezgahı olarak en popüler malzeme olan granit evlerimizin banyolarının vazgeçilmez tezgah malzemesidir.Diğer malzemelere asla benzemez.Granit çizilmez aşınmaz paslanmaz limon lekesi tutmaz sıcaktan etkilenmez yanmaz ve son derece dayanıklı yoğun ve ağır bir malzemedir.Bu nedenle banyolarda en çok tercih edilen ürün Granit Banyo Tezgahıdır.

Çimstone Banyo Tezgahları

Bahçeşehir Beyaz Banyo Tezgahı (Çimstone)Çimstone Banyo Tezgahı

Çimstone malzemesi birçok kişinin yanıldığı gibi döküm malzemeyle asla ama asla kıyaslanamayacak derecede farklıdır.Çimstone Banyo Tezgahı sıcağa dayanıklı aşınmaz yoğun ve ağırdır. Müşterilerimiz düz renk beyaz mutfak tezgahı modeli istediğinde genelde çimstone öneriyoruz. Son derece dayanıklı paslanmaz çizilmez ve sıcaktan etkilenmez yanmaz limon lekesi kalmaz yoğun ağır bir malzemedir.Kuvars ile fabrikada istenilen renklerde üretilir. Malzemesi doğal olan yapay bir üründür. Çok kullanışlıdır ve en çok tercih edilen mutfak tezgahı malzemelerindendir.

Bianco Carrara Banyo Tezgahları

Adını üretildiği yer olan İtalya’nın Carrara şehrinden alan Bianco Carrara tarihi geçmişi olan doğal bir mermerdir. Estetik ve parlak görüntüsüyle mükemmel bir dekorasyon malzemesidir.Bianco Carrara göz alıcı görünümüyle banyolarımıza bambaşka bir görüntü verir.Onur Mermer olarak 40 yıllık tecrübemizle banyolara tezgah yapıyor ve müşterilerimize hizmet veriyoruz.