Boğazköy Mutfak Tezgahları

Boğazköy Mutfak Tezgahları

40 yıllık tecrübemizle Onur Mermer Granit Çimstone olarak  siz değerli müşterilerimize Boğazköy Mutfak Tezgahı,Doğal Granit Mutfak Tezgahı,Çimstone Mutfak Tezgahı,Belenco Mutfak Tezgahı yapıyoruz.. İstanbulun bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Çimstone Mutfak Tezgahı Ve Doğal Granit Mutfak Tezgahı günümüzde en çok tercih edilen ve popüler olan Mutfak Tezgahlarıdır.
Sıvıyı emmez leke tutmaz aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.Çok estetik ve güzel görünümlüdür.Ağır Ve Yoğunlardır..

Onur Mermer Granit olarak siz değerli müşterilerimize Ankastre Ocak yeri kesimi hizmeti de veriyoruz.Musluk deliği,doğalgaz deliği ve arıtma deliği  açıyoruz.Ayrıca mutfak tezgahı seçimi için ofisimizi ziyaret edip Doğal Granit,Çimstone,Belenco canlı kataloglarımızı görebilirsiniz…

Onur Mermer Granit Çimstone Belenco Mutfak Tezgahları

Boğazköy Beyaz Çimstone Mutfak Tezgahı

Bu beyaz çimstone mutfak tezgahı İstanbul Boğazköy bölgesine yapılmıştır.Siz de eğer Boğazköyde Mufak Tezgahı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Her müşterimize ve her mutfağa uygun tezgah ve dolap modellerimiz mevcuttur.

Boğazköy Mutfak Tezgahı

Boğazköy Mutfak Tezgahı ,Mutfak Dolapları Ve Mutfak Fanyansları Özenle Yapılır.Müşterilerimizin taleplerine göre seçilen granit çimstone veya belenco malzemesiyle Mutfak Tezgahları uygun fiyatlara yapılır.