Kurumsal

Onur Mermer Turizm İnşaat Ve Ticaret 1985 yılında İstanbulda kurulmuştur.Mermer Granit Çimstone Belenco sektöründe varlık gösteren firmamız uzun yıllardır değişen ve gelişen bu sektörle birlikte değişmiş ve gelişmiştir.Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere sayısız projeye imza atmıştır.Mermer granit çimstone belenco mutfak tezgahı yapımı-banyo tezgahı yapımı ve mermer granit çimstone belenco bianco vb. ile yapılacak her türlü kafe tezgahı,restoran tezgahı,bar tezgahı,fırın tezgahı,baklava tezgahı vb. projelerde İstanbulda birincilik konumuna gelmiştir.

Bunun nedeni uzun yıllardır bu sekörde varlık göstermemiz ardından siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvenle oluşan ve çığ gibi büyüyen iş hacmimizdir.

2020 yılının sonlarına gelirken dünden bugüne zaman zaman ülkemizde yaşanan bütün ekonomik krizlere ve zorluklara rağmen daima ileriye bakan ve bu yönde çalışmalar yapan firmamızla;

Çağdaş yenilikçi ve modern mutfaklara,banyolara özel italyan teknolojisi ürünü olan çimstone ardından doğal kaya olan granit ve yine yüksek teknoloji ürünü olan belenco malzemelerinden mutfak tezgahları ve banyo tezgahları yapmaya devam ederek mutfaklarınıza ve banyolarınıza renk katıyoruz.

ONUR MERMER TURİZM İNŞAAT VE TİCARET KURUCUSU

Muharrem ÇAKIR

Onur Mermer Turizm İnşaat Ve Ticaret’in kurucusu İnşaat Teknik Meslek Lisesi Mezunu olan Muharrem ÇAKIR meslek hayatına 1980 yılında İstanbulda başlamıştır.Ordu doğumlu olan Muharrem ÇAKIR 1980 yılından bu yıla mesleğini icraa etmiş, geliştirmiş ve bugüne getirmiştir.

Teknisyen ve Teknik Ressam olan Muharrem ÇAKIR geçen 40 senede mermer granit çimstone belenco kuvars sektöründe birçok insanı yetiştirmiş ve mesleğine katkı sunmuştur.

40 yıllık tecrübesiyle Muharrem ÇAKIR piyasadaki birçok firmaya ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak mesleğinin doğru icraa edilmesi ve geliştirilmesi açısından büyük katkılar sunmaktadır.

Onur Mermer Turizm İnşaat Ve Ticaret’in kurucusu Muharrem ÇAKIR bu zamana kadar dürüstlük ve müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmemiştir. Onur Mermer uluslararası birçok projeye imza atmış ülkemizin ihracat sektörüne katkıda bulunmuştur.

Büyük ustalık ve yetenek gerektiren uluslararası Mermer-Granit projelerini; tecrübesini, teknik bilgisini ve yeteneklerini kullanarak büyük bir çabayla gerçekleştiren Muharrem ÇAKIR dünyadaki birçok ülkeye Mermer-Granit-Çimstone-Belenco-Bianco projelerini başarılı bir şekilde teslim edip, tamamlamaktan gurur duyuyor.

Dünden bugüne önce itibar sonra kazanç ilkesiyle büyüyen Onur Mermer geçmişte ülkemizin geçirdiği zorlu ekonomik koşullarda bile ayakta kalmayı başarmış ve ardından Mermer-Granit sektöründe birincilik konumuna gelmiştir. Bunun nedeni öncelikle bize her daim güvenen ve hizmetimizden memnuniyet duyan siz değerli müşterilerimiz ardından bizim azim ve kararlılığımızdır

Onur Mermer Turizm İnşaat Ve Ticaret yarınlara ümitle bakıp emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize Granit-Çimstone-Belenco-Kuvars mutfak tezgahları ve ankastre ocak yeri kesimi olmak üzere birçok hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

  

ONUR MERMER TURİZM İNŞAAT VE TİCARET HAYAT TECRÜBELERDEN İBARET !

2 thoughts on “Kurumsal

  1. Mutfak tezgahimi yenilemek zorundayim butun ankastra ekipmanlarim bozuldu uygun birsey buldum tezgahim çok kotu idi onlari yerlestirmek icin tezgahi degistirio onlarida yerlesyirmek istiyorum kesif ve teklif bilgidi istiyorum

    1. Melek Hanım merhabalar size yardımcı olmamız ve detaylı bilgi almanız için lütfen cep numaramızı arayınız (0535 746 39 56) Onur Mermer Turizm İnşaat Ve Ticaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir