Mutfak Tezgahları

GranitÇimstoneBelenco Mutfak Tezgahları

Dünyadan ve ülkemizde mutfak tezgahları seçimleri son 20 yılda büyük değişim göstermiştir.Eski yıllarda mecburi yapılan mermer mutfak tezgahlarının yerini 2020’li yıllarda son teknoloji ve çok uzun ömürlü mutfak tezgahları almıştır.Bunlar Granit-Çimstone-Belenco’dur.Granit doğal ve son derece dayanıklı,uzun ömürlü mutfak tezgahı malzemesidir.Granit hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şimdi son yılların en popüler ürünü olan italyan teknolojisinin modern mutfakların için ürettiği kuvarsın sağlamlığıyla mutfaklara bambaşka bir görünüm veren çimstone’den bahsedelim.Anladığınız üzere çimstone son  derece popüler bir mutfak tezgahı malzemesidir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ve son olarak Belenco’dan bahsedelim.Belenco çimstone ile benzer bir üründür.Fakat yüksek fiyatları nedeniyle daha az tercih edilir.Belenco hakkında detaylı bilgi için  tıklayınız. 

Granit Mutfak Tezgahları

Granit Mutfak Tezgahı

Granit son derece dayanıklı ve yoğun bir doğal malzemedir.Doğada ham olarak bulunur ve işlenerek Dünyada ve Türkiyede birçok alanda ithalat ve ihracat malzemesi olarak kullanılır.Mutfak Tezgahı olarak en popüler malzeme olan granit evlerimizin mutfaklarının vazgeçilmez tezgah malzemesidir.Diğer malzemelere asla benzemez.Granit çizilmez aşınmaz paslanmaz limon lekesi tutmaz sıcaktan etkilenmez yanmaz ve son derece dayanıklı yoğun ve ağır bir malzemedir.Bu nedenle Mutfaklarda en çok tercih edilen ürün Granit Mutfak Tezgahıdır.

Çimstone Mutfak Tezgahları

Çimstone Mutfak Tezgahı

Çimstone malzemesi birçok kişinin yanıldığı gibi döküm malzemeyle asla ama asla kıyaslanamayacak derecede farklıdır.Çimstone Mutfak Tezgahı sıcağa dayanıklı aşınmaz yoğun ve ağırdır. Müşterilerimiz düz renk beyaz mutfak tezgahı modeli istediğinde genelde çimstone öneriyoruz. Son derece dayanıklı paslanmaz çizilmez ve sıcaktan etkilenmez yanmaz limon lekesi kalmaz yoğun ağır bir malzemedir.Kuvars ile fabrikada istenilen renklerde üretilir. Malzemesi doğal olan yapay bir üründür. Çok kullanışlıdır ve en çok tercih edilen mutfak tezgahı malzemelerindendir.

Belenco Mutfak Tezgahları

Belenco bir markadır ve çimstone ile aynı özelliklere sahip mutfak tezgahı malzemesidir.Yüksek fiyatları nedeniyle en çok tercih edilen mutfak tezgahı malzemelerinde üçüncü sıradadır.Yüksek fiyatları nedeniyle daha az tercih edilir.Kuvarstan üretilir.Çizilmez,aşınmaz,çok kullanışlı ve uzun ömürlüdür.